Priključite se šetnjama prirodom

Priključite se šetnjama prirodom koje za starije osobe iz područja naše općine organizira Udruga Mentor. Šetnja je pogodna za svakoga, jer dužina, tempo i mjesto se prilagođava sudionicima. Osim što ćete se kretati na svježem zraku, u ugodnom društvu uz smjeh i razgovor vrijeme brzo prolazi, a kući se svi vraćaju zadovoljni.

Za korištenje aktivnosti iz projekta potrebno je javiti se u Općinu Donja Voća ili Udrugu Mentor na telefon 042 766 711, radnim danom od 07:00 do 15:00 sati.